• встановлення міжкімнатних дверей з добором (комплекс Стандарт) — 900 грн.
  (встановлення надається від 3-х блоків)
 • націнка на двері в білій плівці або емалі — 100 грн.
 • установка фарбованого блоку Прованс/Авангард — 1200 грн.
 • установка дверного блоку з розсувною системою — 1100 грн.
 • установка подвійного дверного блоку — 1700 грн.
 • установка подвійного дверного блоку з розсувною системою — 2000 грн.
 • фальш-отвір — 650 грн.
 • підрізка дверного полотна по висоті — 200 грн.
 • розпуск лиштви по довжині (1 м.п.) — 50 грн.
 • монтаж фрамуги — дог.
 • демонтаж — від 150 грн.
 • монтаж порога (дерево) — від 150 грн.
 • підрізка плінтуса (1 шт) — від 25 грн.
 • встановлення дверей за містом (1 км от КП) — 10 грн.

 

В комплекс робіт по установці Стандарт входить установка дверного блоку з врізкою всієї необхідної фурнітури (ручки, механізм, петлі), а також всі витратні матеріали, в т.ч. монтажна піна. Якщо потрібні додаткові роботи (розпуск лиштви, підрізування полотна, розширення отвору і ін.), вони оплачуються окремо. Всі необхідні роботи та їх вартість Ви можете уточнити у замірника при вимірі.

Виїзд замірника умовно безкоштовний — вартість виміру 100 грн по Києву і 150 грн передмістя. При замовленні дверей у нас (від 3-х блоків) ця сума вираховується із загальної суми замовлення (тільки Київ)

 

Чи варто економити на установці дверей?

Після придбання міжкімнатних дверей їх необхідно встановити в дверний отвір. Установка міжкімнатних дверей на сьогодні послуга не з дешевих. І найчастіше покупці намагаються саме на цьому заощадити.

Варіантів не багато. Замовити установку можна від магазину, в якому купувалися двері, у сторонніх майстрів (оголошення в інтернеті, газетах, через знайомих) або встановити двері самому.

Установка дверей від магазину

Установка від магазину завжди найдорожчий варіант з усіх представлених. Але не з проста. Магазин пропонує установку дверей в комплексі своїх послуг дає гарантію на продукт і на роботу своїх майстрів. Магазин зацікавлений в професійному інструменті, хороших робочих, якісних витратних матеріалах. Природно, чим краще інструмент і вища кваліфікація майстра, тим вище і ціна. Але в такому разі Ви зможете зовсім не переживати за свої двері, так як якщо майстер від магазину зробить що-небудь не так, зашкодить полотно і т.д., то всі ці проблеми вирішує магазин, який майстри надав. І вирішує їх з майстром, Ви в будь-якому випадку залишитеся при цілому товар.

Установка дверей майстром з оголошення

Другий варіант, з більш низькою вартістю, це майстер зі сторони. Тут уже як пощастить, але хочемо зазначити, що в основній масі хороші майстри вже давно "розібрані" собі магазинами, хоча і на дошках оголошень трапляються хороші хлопці. При виборі такого майстра обов'язково зверніть увагу на вартість (вона не має бути занадто низькою, це повинно насторожувати), на наявність портфоліо і досвіду роботи, на інструмент (це не повинен бути просто набір викруток та стамесок), на складові ціни (щоб не дивуватися потім, що була вказана ціна за установку дверей 200 грн., а потім доведеться доплатити ще 800 грн. за врізку замків, петель і монтажну піну), ну і природно на відгуки про роботу майстра. Не ризикуйте, адже в разі неякісної роботи, цілком можливо, що Вам доведеться зовсім купувати нові міжкімнатні двері і заново оплачувати їх установку вже іншій бригаді. З такими випадками ми стикаємося неодноразово.

Установка дверей самостійно

Ну і третій варіант, практично безкоштовний. Чому практично, тому як Вам в будь-якому випадку будуть потрібні інструменти і монтажна піна. Тут кожен усвідомлює по своїм запитам і можливостям. Якщо це тимчасові дешеві двері з розпродажу, і у вас є сили, можливість і хоч якісь навички - ваше право. Проводити ж такі маніпуляції з дорогими дверима ми не рекомендуємо, так як якісно зарізати дверні коробки без професійної торцівки і досвіду, або врізати замки і петлі без спеціального інструменту і шаблонів практично неможливо.